Alaçam Kombi Servisi

Doğalgaz, kombi, günümüzde modern yaşamın ve ev hanımların geçilmez bir parçasıdır. Garantili veya garantisiz ürünlere, profesyonel yetkili ekibimizle marka model ayrıt edilmeden servis hizmeti verilmekte.
Her bir binada doğalgaz, kombilerinde bulunmasıdır. Kombi cihazları elektrik, doğalgaz, su üçlüsü ile sürekli temas halinde olmaları. Bu tür cihazları kullananların güvenlikleri alakalı uzun süre kontrol yapılmadığında, tehlikeli olmalarıdır.
Alaçam Kombi servisi, uzman kombi tamircisi ustalarımızla, her bir modeli ayrıt etmeden kombi arıza, onarım, bakım işlerinizde her daim “hızlı, etkin %100 garantili çözüm, her zaman hizmetinizde.

Alaçam Kombi Arıza Servisi.

Kombilerde klima ürünleri gibi sessiz, sorunsuz çalışmalarıdır. Sürekli 7/24 devrede olmalarında, zamanla performans özelliğini yitirir. Genellikle kombi arızaları, kombi kart, elektronik parçaları yıpranmalarıdır.
Kombi arızasının her türlü detayı kısa sürede tespit sağlanmalıdır. Ayrıca bu cihazların periyodik bakımı ve teknik arızaları yapılmamasın da, her an zor durumda bırakabilmektedir. Değiştirilen kombi yedek parça da bir yıl garantilidir.
Kombi arıza hata kodu, ve kombiniz yoğuşmalı modeli, lütfen bildirin. Kombinizle ilgili teknik arıza sorunun çözümünde işyerimizin ustaları ile destek sağlanmakta.
Kombi tamiratı son derece uzmanlık gerektirir. Alaçam kombi servisi, profesyonel yetkili ustalarımız arıza sorunların da çözüm odaklı, teknik servis imkânı sunulmakta.

Alaçam Kombi Bakım Fiyatları.

Kombi markaları; Airfel, Auer, Arçelik, Alarko, Ariston, Beko, Bosch, Baykan, Baymak, DemirDöküm, Buderus, Ferroli, ECA, İmmergas, Protherm, Viessmann, Warmhaus, Sanica, Vestel, Vaillant.
Müşterinin bizlere şikayeti, kombim çalışıyor, sıcak su, petekleri ısıtmıyor sorunları. Meskenler için önemli olan kombiler, her an musluktan bizlere sıcak suya erişme imkânı vermesidir. Kışın soğuklarında odaların da kolayca ısınmasını sağlaması.
Kombi bakımı, peteğin temizliği detaylı yaptırılmalı. Bakımlı kombi, her daim petekleri daha iyi ısı verir, kombi daha aktif çalışır. Kombi bakım ücretleri uygun sunulmakta.
Bengi kombi servisi, Doğalgaz ve Su tesisatı, Soba, Gaz kaçağı, Klima, Şofben, Termosifon, Ankastere, Mikser, Beyaz Eşya, Bulaşık, Çamaşır Makinesi, Oda Termostatı, Armatür, Termostatık Vana, Kurulum, Montaj, İkinci el satış hizmeti verilmemekte. Alaçam ‘da her hangi bir firmanın yetkili bayisi değiliz.
Kombi bakım, tamir ve arıza gibi petek temizleme, Samsun Alaçam kombi servisi, 7/24″ iletişim hattı telefon numarası; 0532 556 67 08 ” irtibat kurabilirsiniz.